Apie mus

Geriausia aplinka mokytis vaikams

Jūsų vaikas įgaus savarankiškumą, nepriklausomumą ir bendravimą

Mokymuisi svarbu ne tik susikoncentruoti ties tam tikrais dalykais ir bandyti juos suprasti bei išmokti, tačiau taip pat, didelės įtakos turi ir pati mokymosi aplinka. Aplinka, reiškia ne tik supančius daiktus, tačiau ir pačią atmosferą, supančius žmones, mokytojus, auklėtojus ir grupės draugus. Aplinka, supanti vaikus yra labai svarbi. Vaikams turi būti suteikiamos pačios geriausios sąlygos mokytis ir tobulėti, nes tik vaikai gali užtikrinti geresnę ateitį, jie patys yra ateitis. Tokiu požiūriu ir vadovaujasi lopšelis-darželis „Pasaka“ .

  • Virš 40 kvalifikuotų specialistų
  • Darželis veikia nuo 1967 metų
  • Edukaciniai užsiėmimai mūsų dienos planas
img-fluid
img-fluid

Tikslas ir uždaviniai

  • Sergėti ir stiprinti vaiko psichinę ir fizinę sveikatą, garantuoti jo saugumą, padėti adaptuotis naujoje ugdymosi aplinkoje, tenkinti aktyvumo ir judėjimo poreikį.
  • Sudaryti kuo palankiausias sąlygas skatinančias vaiką veikti ir bendrauti su bendraamžiais ir suaugusiais kartu plėtojant jo emocinę, socialinę, kultūrinę prigimtį.
  • Skatinti vaiko savarankiškumą, iniciatyvumą, kūrybiškumą, atskleisti ir ugdyti įvairius gebėjimus, puoselėti individualybę
0

Kvalifikuotų darbuotojų

0

Pedagogų

0

Laimingų vaikučių

Įstaiga patraukli vaikui, patikima šeimos pagalbininkė, joje darbuotojai maksimaliai panaudoja savo kūrybines galias, ruošdami vaiką mokyklai.

Kokybiškai įgyvendinti  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, puoselėti tautinį savitumą, siekiant išsaugoti tautos tradicijas ir  papročius.

Kiekvienas vaikas vienintelis ir nepakartojamas.

Kvalifikuotas personalas

ILGAMETĖ PATIRTIS LEIDŽIA MUS TAPTI GERU PAVYZDŽIU

Talentinga pedagogų bendruomenė ir pagalbinis personalas praturtins visų jūsų vaikų gyvenimą ir padėti jiems pasiekti sėkmės. Darželyje dirba maždaug 45 asmenys, kurie sukuria teigiamą mokymosi aplinką, palaikydami darželio strateginius nurodymus ir misijos tikslus. Mūsų keliami standartai yra aukšti, kadangi vaikai yra mūsų valstybės pamatas.

Darželio himnas „Pasakų šalis“

Jolita Janulynienė

Iš pasakų dvaro
Legendų šalies,
Pakils mėnesėlis
Žolytę palies.
Papuoš deimantėliais
Žolytės kasas,
Vedžios ją per naktį
Po pievas visas.
Pasek man prieš miegą
Legendą pilies,
Sapnuosiu valdovą
Senosios šalies.
Baltos mėnesienos
Takeliais baltais,
Sugrįš pasakėlė
Vaikučių sapnais.

.

 

 

img-fluid

Darželio istorija

ĮSIMINTINI ĮVYKIAI

Informacija atnaujinta  2019.11.10

QR Code Business Card