Bendradarbiavimas su mokykla

Kovo 28 dieną pas lopšelio-darželio ,,Pasaka“ ,,Kačiukų“ ir ,,Bitučių“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus svečiavosi Dainavos progimnazijos mokytojos su ketvirtokais. Mokiniai atliko įvairius eksperimentus su vandeniu. Kartu su priešmokyklinukais kūrė paveikslus skirtus vandens dienai paminėti: klijavo vandens lašiukus, piešė augalus, gyvūnus, žmones. Vaikai kartu su mokytojomis kalbėjosi apie vandens naudą gamtai, žmogui.

Lapkričio 15 d. darželio  „Kačiukų“ ir „Bitučių“ priešmokyklinio ugdymo  grupių vaikai ir pedagogai buvo pakviesti į Dainavos pagrindinę mokyklą, kurioje vyko   parodos „Karys – Tėvynės gynėjas“ atidarymas. Paroda skirta kariuomenės atkūrimo 100-mečiui paminėti. KASP Dainavos apygardos  1-osios rinktinės kariai  jau nuo ryto demonstravo ginkluotę. Vaikams buvo smalsu pamatyti šautuvus, juos palaikyti.