Išvyka į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Išvyka į priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Ugniagesys, policininkas, gydytojas ar lėktuvo pilotas – kuo tik nenori būti vaikai. Ką dirba įvairių profesijų žmonės, mažieji mato knygelėse, per televiziją, pasakoja pedagogai ir tėveliai. Bet visuomet smalsu pamatyti ir susipažinti su tikrais savo sričių profesionalais.

2022 m. gegužės 3 d. „Drugelių“ grupės vaikučiai apsilankė Alytaus priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, kur susipažino su ugniagesio – gelbėtojo profesija. Priešmokyklinukai sužinojo, kad šie „superherojai“ nutikus nelaimei patys pirmieji vyksta gelbėti žmonių. Vaikams smalsu patiems viską išbandyti, tad gelbėtojai leido darželinukams pasėdėti savo automobilyje, pasimatuoti jų drabužius, šalmus, aprodė darbo vietą, paaiškino, kas vyksta gavus pranešimą apie gaisrą. Edukacinę programą pravedė Inga Jakubauskienė Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausioji specialistė. Vaikai gavo dovanėlių lipdukų ir po kartoninę sulankstomą ugniagesių mašiną.

Pažintinės išvykos ne tik praplečia vaikų akiratį, bet ir suteikia žinių, kaip elgtis susidūrus su pavojumi, ugdo pagarbą gyvybes gelbėjantiems žmonėms.

Kadangi svečiavomės  šv. Florijono dienos išvakarėse, ugniagesių globėjo, tai nunešėme dovanų piešinėlių, kuriais jie žadėjo pasipuošti savo darbovietės sienas.

Pakeliui pasigrožėjome žydinčių Sakurų alėja Žaliojoje gatvėje.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Plonienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

QR Code Business Card