Parskrido paukšteliai dideli, mažučiai

Lopšelio-darželio pedagogės Nijolė Stakutienė, Virginija Mickevičienė, Daiva Kasiulionienė ir Gitana Baležentienė pakvietė  sudalyvauti respublikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų, vaikų ir tėvų darbelių fotografijų parodoje. Paroda skirta kovo 10-ajai,  40-ties paukščių dienai paminėti. Parodos simbolis – migruojantys paukščiai.

Sakoma, kad pavasarį ant sparnų parneša paukščiai. O Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka“ pirmąjį pavasario dvelksmą pajuto sulaukęs net 106 didelių ir mažučių sparnuočių fotografijų iš 19 Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Pedagogų, vaikų ir tėvų išradingai užfiksuotose akimirkose linksmai čiulba, ulba, klega, kranksi, girgsi, gagena piešti, numegzti, nulipdyti, išdrožinėti, išpinti, iškarpyti, išraižyti, išaplikuoti ir dar kitokiomis technikomis sukurti pavasario pranašai.