Romantiška „Gėlių jūra“ darželio kieme

Rugpjūtis – romantikų mėnuo, o gėlės ir jūra jau seniai vilioja romantikus. Taigi, įkvėpti romantinės nuotaikos, rugpjūčio 9 dieną lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikai ir jų auklėtojos kūrė iš įvairių gėlių ir žolynų vasara kvepiančias mandalas „Gėlių jūra“. Dėliodami ryškiaspalves gėles bei žalius žolynėlius, vaikai draugiškai dalijosi darbais, tyrinėjo augalų struktūrą, formą, juos lygino tarpusavyje, rūšiavo. Daugelis mažųjų uostė žiedus, vardijo spalvas, pavadinimus bei mokėsi dirbti komandoje.

Kurdami spalvotas, kupinas romantikos mandalas, vaikai galėjo atsipūsti, atsipalaiduoti, nusiraminti, ,,išvaikščioti“ savo blogą nuotaiką ir negeras mintis.  O  svarbiausia, patenkinti savo žingeidumą, atrasti naujus dalykus, patirti nepatirtus pojūčius bei pajusti kūrybos džiaugsmą.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gitana Baležentienė