Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka“

MOKYTOJAI

 

 

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos  Kvalifikacinė kategorija
1. Rasa Petrauskienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
2. Daiva Kasiulionienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
3. Zita Masionienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
4. Daiva Plonienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
5. Nijolė Stakutienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
6. Alma Kristutienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
7. Aldona Vaitkevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
8. Virginija Mickevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
9. Gitana Baležentienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
10. Rasa Staniulienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
11. Rasa Šileikienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
12. Gita Valatkienė Logopedė Logopedė metodininkė
13. Nijolė Buzienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė
14. Asta Daujotienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
15. Renata Petkevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
16. Ginta Dumbliauskienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
17. Tatjana Pavasarė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
18. Irena Arbutavičienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
19. Gabrielė Aleksandravičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Neatestuota
20. Asta Pilypaitė Meninio ugdymo pedagogė Muzikos mokytoja
21. Šarūnas Klimavičius Fizinio ugdymo mokytojas Mokytojas

 

 

Informacija atnaujinta: 2022-03-31

QR Code Business Card