Svajonių paukštis

Žmogus be svajonių – kaip paukštis be sparnų!  O kad svajonės tikrai išsipildytų, „Pelėdžiukų“, „Nykštukų“ ir „Paukščiukų“ grupių vaikučiai bei pedagogė Gitana Baležentienė sukūrė sparnuotą meninę kompoziciją „Pelėda“, kuri rugpjūčio 24 dieną išskrido į Alytaus miesto ikimokyklinių įstaigų konkursą – parodą „Mano svajonių paukštis“, skirtą gamtamoksliniam ugdymui populiarinti. Kūrybinį konkursą organizavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos, Švietimo ir sporto skyriai, Alytaus lopšelis-darželis „Volungėlė“.

Įspūdingomis Alytaus lopšelių-darželių sukurtomis paukščių kompozicijomis miesto gyventojai bei svečiai galėjo pasigrožėti Alytaus miesto erdvėje prie prekybos centro „Jotvingis“,  netoli vaikų žaidimų aikštelės.

Visiems konkurso-parodos „Mano svajonių paukštis“  dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėles. O kad „Svajonių paukščiai“ turėtų kur nutūpti ir gražiai mums pačiulbėti, Alytaus miesto savivaldybė kiekvienam darželiui padovanojo po obelaitę.