Už Alytaus miesto garsinimą

2020 m.  metų birželio 13 d., šeštadienį Alytaus miesto šventės metu, prie Alytaus jaunimo centro vyko apdovanojimų vakaras už miesto garsinimą.

Alytaus lopšelio-darželio ,,Pasaka“ ugdytinės Gustė Jonynaitė bei Goda Bagdanavičiūtė, bei jas paruošusi konkursams meninio ugdymo pedagogė metodininkė Aušra Marcinkevičienė už dalyvavimą įvairiuose renginiuose, konkursuose, muzikiniuose projektuose buvo apdovanotos medaliais už gimtojo Alytaus miesto garsinimą. Tai suteikė ugdytinėms daug džiugių emocijų. Mergaitės sėkmingai pasirodė sudalyvavę renginiuose: Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“, Tarptautiniame Jaunųjų menininkų šokio ir dainos konkurse „Sėkmės faktorius“, respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse „Jeigu prakalbėtų, daug pasakytų…“, konkurse „Skambėk, Dzūkija! 2020“ ir kt.

Sveikiname dalyves ir linkime sėkmės.

Straipsnį paruošė meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė