Vaikų vasaros sporto žaidynės

Birželio 1-oji Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šią dieną lopšelio-darželio ,,Pasaka“ ,,Bitučių“ grupės ugdytiniai skubėjo į miesto stadioną, kur buvo organizuojamos lopšelių-darželių ir darželių-mokyklų vaikų vasaros sporto olimpinės žaidynės. Renginys prasidėjo masine visų dalyvių mankšta, po to sekė pasižaidimai rato principu. Organizatoriai supažindino vaikus su įvairiomis sporto šakomis. Buvo žaidžiami netradiciniai žaidimai: ,,Perdėk kepurėles“, ,,Įveik kliūtis“, ,,Lankas draugui“, ,,Greičio tunelis“, ,,Sraigė maiše“, ,,Tinklinis netradiciškai“, ,,Gyvatėlės kelionė“. Visi dalyviai tarpusavyje linksmai bendravo, stiprino savo fizinį aktyvumą, grūdinosi. Šią šventinę dieną visi dalyviai už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir prizais. Pabaigoje žaidynių vaikai linksminosi pūsdami muilo burbulus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Petrauskienė