„Vaikystės šypsena“

„Vaikystės šypsena“

Gegužės 31 dieną, Alytaus miesto lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko šventė, „Vaikystės šypsena“, skirta Tarptautinei Vaikų gynimo dienai paminėti.

„Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams…“, tokiais J. Marcinkevičiaus  žodžiais šventę pradėjo mokytoja Nijolė.

Gražiausi sveikinimai, skambiausios dainos ir audringi šokiai buvo skiriami ryškiausioms pasaulio gėlėms – vaikams.

Šventės metu, vaikai, mokytojai ir visa darželio bendruomenė džiaugėsi gražia saulėta diena, spalvingai išpuoštomis aikštelėmis. Šventinę nuotaiką kūrė spalvoti bei sparnuoti personažai: Vasara, Boružėlė ir Drugelis, kurie pakvietė didelius ir mažus „pasakiečius“ aktyviai ir linksmai praleisti laiką. Vaikai, mokytojos ir kiti šventės dalyviai šoko, dainavo daineles, kartu su  muzikos vadove Asta, mokytojomis Gitana  ir Nijole, žaidė žaidimus „Karaliaus lopšinė“,  „Žagsiukas“,  „Param param“ ir kt.                                                                        

Dalyviai noriai dalyvavo sportinėse rungtyse „Kuris greičiausias?“, su kėgliais, lankais, rideno didelius kamuolius. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai žaisdami estafetę, stengėsi ne tik greitai, bet ir atsargiai perduoti pripiltą vandens balioną „bombą“. Kiti vaikai važiavo per kliūčių ruožą su paspirtukais aplink darželį. Aktyviai šventėje dalyvavo ir fizinio ugdymo mokytojas, jis su priešmokyklinukais žaidė futboliuką. Neatsiliko ir mūsų lopšelio mažieji, jie šoko ir linksminosi su Drugeliu. Vieni vaikai piešė ant tapeto vaikystės svajones, kiti – ant asfalto su kreidelėmis vasaros gėles, pūtė muilo burbulus ir žaidė su balionais.                                                                             

Šventės pabaigoje Vasara ir Boružėlė dėkojo visiems dalyviams už aktyvų dalyvavimą šventėje, smagias dainas ir trankius šokius, už gerą nuotaiką ir aktyvų dalyvavimą.

Taigi, šventė tikrai pavyko! Vaikų veiduose spindėjo šypsenos, o per kraštus liejosi azartas, o svarbiausia – aidėjo skambus ir linksmas vaikiškas juokas!

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Gitana Baležentienė ir Nijolė Buzienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

QR Code Business Card