„Apskritimo magija“

Visą savaitę  „Boružėlių“ grupės vaikais aiškinosi, stengėsi suprasti ir apibūdinti apskritimą. Veikloje vaikai stebėjo ir mėtydami akmenėlius į vandenį, mėgino išgauti vandens ratilus. Vėliau piešė su flomasteriais mažą apskritimą, o aplink jį vis didėjančius apskritimus. Atliko tyrimą, kurio metu stebėjo, kaip vandens paviršiuje, jiems pučiant pro šiaudelį, pasklinda spalvoti muilo vandens burbulai.
Vaikams labai patiko, naudojant STEAM metodą, veiklos metu iš gamtinės medžiagos, lapų, akmenų, riešutų, gilių, kaštonų ir kitos gamtinės medžiagos dėlioti apskritimus. Smagu buvo žiūrėti, kaip vaikai rinko spalvas, tarėsi, tarpusavyje diskutavo, kokią gamtinę medžiagą imti, kuri atrodys gražiau, kurios daugiau, ar mažiau. Didžiavosi sukūrę tokią gražią mandalą.

Taip atlikdami įvairias mokytojos parinktas užduotėles, skaičiuodami, matuodami, grupuodami didėjančia – mažėjančia tvarka ir panašiai, vaikai įgijo žinių apie apskritimą.

Grupės mokytojos Nijolė ir Alma