Kad širdelėje būtų šviesiau

Gruodžio 6 dieną „Kačiukų“ grupės ugdytinių tėveliai susirinko į adventinę popietę ,,Kad širdelėje būtų šviesiau“.

Gražiausių metų švenčių laukimas – ypatingas ir paslaptingas žiemos laikotarpis. Šiuo laikotarpiu mes laukiame didelio stebuklo – Kalėdų šventės. Tai džiugios rimties laikas, kurį vadiname Adventu. Šis laikotarpis skirtas bendravimui bei pasidalinimui savo šiluma ir meile su artimaisiais. Uždegę pirmąją advento žvakelę, dainavome Advento dainas, šokome ratelius, sekėme pasakėlę Apie tris aveles žalioje pievelėje.

Kartu su tėveliais pynėme Advento vainikus. Smagu, kai tėveliai kartu su savo vaikais noriai dalyvauja, leidžia laiką kartu, dalinasi patarimais, grožisi vienas kito nupintais vainikais, kuriais vėliau puoš savo namus ir laukdami švenčių, kas savaitę uždegs po žvakelę.

Šis vakaras leido visiems pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, vaikų spindinčios akys, tėvelių išriedėjusios ašaros, paliko neišdildomą įspūdžių kupiną vakarą. Privertė giliau susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir labiau pajusti Šv. Kalėdų prasmę. Ramus, bet smagus šis vakaras visų širdyse paliko gerumo, meilės ir vilties kibirkštėlę.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rasa ir Gitana