Priešmokyklinukų išvyka į Alytaus Dzūkijos mokyklą

Balandžio 11 d. priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ ir „Kačiukų“ grupės lankėsi Alytaus Dzūkijos mokykloje. Čia vaikus pasitiko būsimos pradinių klasių mokytojos, kurios  pakvietė pasižiūrėti pradinukų vaidinamo spektaklio apie plėšiką Hicenplocą, supažindino su mokykla (biblioteka, muzikos kabinetu, kompiuterių, robotikos klase, sporto sale, valgykla ir t.t.), vaišino šiltomis, kvepiančiomis bandelėmis ir arbata, bei papasakojo, ką mokykloje mokiniai veikia. Mūsų darželio ugdytiniai ir patys ,,tapo“ mokiniais: kruopščiai atliko kūrybinę užduotį – pavasario spalvomis išmargino paukštelius.

Ši išvyka priešmokyklinukams paliko pačius geriausius įspūdžius! Sakome „Ačiū“ mūsų socialiniams partneriams Alytaus Dzūkijos mokyklai už malonų ir šiltą priėmimą!

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

Gitana Baležentienė ir Rasa Staniulienė