Priešmokyklinukų susitikimas su policininku amsiumi

Vaikų saugumas – prioritetas ir tėveliams ir ugdymo įstaigai. Todėl nuo mažens būtina vaikus supažindinti su elgesio kelyje taisyklėmis, įvairiomis situacijomis, kurios gali nutikti,  kai prireikia aplinkinių pagalbos.

Geriausiai informaciją vaikai įsimena ją išgirdę iš tikrų profesionalų. Tad į ,,Drugelių“ priešmokyklinio ugdymo  grupę pasikvietėme policijos atstovus. Į svečius atvyko bendruomenės pareigūnė  Laura ir policijos bičiulis Amsius. Pareigūnė papasakojo kaip reikia elgtis prie judraus kelio, kodėl tamsoje svarbu dėvėti atšvaitą. Supažindino vaikus su policininko profesija, priminė kur reikėtų kreiptis ištikus nelaimei.

Vaikai labai įdėmiai klausėsi pareigūnės pasakojimų ir žiūrėjo pamokančius filmukus. Amsiui įteikė savo nupieštus piešinėlius saugaus eismo tema.

Atsisveikindami svečiai vaikams padovanojo atšvaitų ir spalvinimo knygelių, kurios padės vaikams geriau įsiminti išgirstą informaciją. Vaikai Amsiui pažadėjo, kad kelyje visada elgsis atsargiai, eis tik per perėją ir būtinai tėveliams primins, kad reikia nešioti atšvaitus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Plonienė