49-asis Tarptautinis sporto ėjimo festivalis ,,Alytus-2023″

Birželio 9 dieną  vyko 49-asis tarptautinis sportinio ėjimo festivalis ,,Alytus-2023″, skirtas Lietuvos, kovojusios su sovietine okupacija, valstybės vadovo Adolfo Ramanausko-Vanago 105-osioms gimimo metinėms paminėti, kuriame sudalyvavo „Kačiukų“, ,,Bitučių“ grupių ir kitų Alytaus miesto lopšelių-darželių ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių vaikai. Jie miesto gatvėmis ėjo1 kilometrą!

Ugdytiniai visai be nuovargio nužingsniavo numatytą atstumą ir dar užteko energijos festivalio  masinei vaikų mankštai, kurią organizavo Alytaus jaunimo centras. Mankštą energingai ir smagiai vedė mokytoja Rūta Karkauskaitė-Ivanauskė. Už dalyvavimą renginyje vaikai buvo apdovanoti medaliais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Staniulienė