Advento popietė  „Kalėdos tyliai beldžias širdelėn tuk-tuk-tuk…“

Advento popietė „Kalėdos tyliai beldžias širdelėn tuk-tuk-tuk…“

Adventas – laukimo metas, kai laukiame pačios gražiausios šventės – šv. Kalėdų. Labai svarbu, kad didžiosios metų šventės laukimo prasmę pratintųsi suprasti ir vaikai. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai savo namiškius pakvietė į Adventinę popietę. Prie uždegtų „Pranašų“ ir „Betliejaus“ žvakelių mažieji visus susirinkusius pasveikino švelnia giesmelę ir šiltu posmu skirtu Adventui. O kas yra Adventas ir ko mes laukiame? Vaikams apie kūdikėlio Jėzaus gimimą papasakojo vienuolė Danielė. Popietėje dalyvavo buvusi įstaigos ugdytinė Miglė, jos abi su sese Daniele skambindamos gitaromis mažuosius ir suaugusius pamokė giesmelių ir žaidimų apie Jėzulį. Na, o į kiekvienus namus iškeliavo šventinta žvakelė, nes:
Advento žvakelė-vilties žiburėlis.
Advento žvakelė-šviesos spindulėlis.
Takelis Dievulio į mūsų namus.
Kad būtų laimingas kiekvienas žmogus.
Šiltas, jaukus vakaras padovanojo nuostabų laiką praleistą drauge su mylimais žmonėmis, kuriems mažieji tarė: AŠ TAVE MYLIU, AŠ ATSIPRAŠAU, PRAŠAU ATLEISK MAN, AČIŪ.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Nijolė ir Gitana