Akcija „Dovanėlė vienišam žmogui“

Kačiukų grupės mokytojos kartu su vaikučiais organizavo akciją ,,Dovanėlė vienišam žmogui“.  Kartu pakvietė prisidėti ir kitų grupių  mokytojus ir vaikučius.

Kalėdinis laikotarpis mus visuomet priverčia stabtelėti, apsižvalgyti aplinkui ir paieškoti kažko gražaus, nepaprasto ir netikėto. Norime dovanoti gerumą, ramybę tyrą ir paprastą, kuri sušildytų mūsų širdis. Gerumas ateina įvairiais keliais: su vaiko šypsena, gražiu žodžiu ar pagamintu atviruku, žaisliuku ar kitokia dovanėle. Džiaugiamės, kad ir tėveliai aktyviai prisidėjo prie akcijos.

Pagamintas dovanėles kartu su vaikučiais nunešėme į Maltiečių vaikų dienos centrą, kuriame dirbantys darbuotojai dovanėles nuneš vienišiems žmonėms, kuriuos jie lanko. Ten dirbančios darbuotojos mus labai šiltai priėmė, aprodė patalpas, kuriose renkasi vaikai ir suaugusieji, kartu gamina įvairius rankdarbius. Atsidėkodamos už dovanėles vaikučius pavaišino vaisiais.

Smagu skatinti vaikus dalintis gerumu ir dėmesiu su tais, kuriems iš tiesų to reikia. Mažųjų širdelės gali suteikti džiugesio, atjautos sergančiam, vienišam žmogui.

AČIŪ visiems akcijos dalyviams už aktyvų dalyvavimą. Nepaliaukime dalintis gerumu! Visi kartu pasistenkime, kad nė vienas nebūtų užmirštas!

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Staniulienė