Akcija ,,Padovanokime namelį paukšteliams“

Pam pam puri, pam pam puri, kur varnėnas lizdą turi?

Inkilėly, inkilėly, kur vaikučiai jam įkėlė

Su pirmaisiais saulės spinduliais, su pirmuoju gėlės žiedu parskrenda ir paukšteliai, kurie bando  surasti šiltus ir jaukius namelius.

„Kačiukų“ grupės vaikai su mokytojomis dvi savaites kalbėjo apie paukštelius, jų gyvenimo būdą, diskutavo, kodėl sparnuočiams reikia kelti inkilus, bei kokie paukšteliai juose apsigyvena.

Šių veiklų metu kilo mintis suorganizuoti akciją ,,Padovanokime namelį paukšteliams“. Labai džiaugiamės, kad į šią akciją įsijungė nemažas būrys mūsų grupės tėvelių, kurie sumeistravo paukšteliams namelius.

Pasivaikščiojimo metu vaikai dairėsi po darželio teritoriją ir rinko į kuriuos medžius bus keliami inkilėliai, o kai išsirinkome į pagalbą pasikvietėme ugdymo įstaigos darbuotoją Joną, kuris ir įkėlė inkilėlius, kad niekada darželio kieme nenutiltų paukštelių giesmelės.

Tariame didelį AČIŪ mažiesiems mūsų gamtos mylėtojams ir jų tėveliams.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rasa ir Gitana