Ten, kur pernai Pempės klykė, Šiemet vaikščioja Velykė.

/Z. Gaižauskaitė/

Grįžę po šv. Velykų į darželį, vaikai sulaukė staigmenos – juos, susirinkusius į šventinį rytmetį, aplankė Velykų kiškis ir Velykė („Kiškučių“ grupės mokytojos Daiva ir Viktorija)! Netikėti svečiai pasveikino visus su atėjusiomis šventėmis, papasakojo apie tradicijas, papročius bei pasekė pasaką, kodėl ir nuo kada žmonės pradėjo marginti kiaušinius. O kaipgi be muzikos ir linksmų Velykinių dainų!? Priešmokyklinių grupių mergaitės šventinį rytmetį pradėjo skambia daina (muzikos mokytoja Irina Levendauskienė). Nenuorama Kiškis visus šventėje dalyvavusius vaikučius pakvietė pasimokyti kelionės dainą, o Velykė, laukdama kol iškeps pyragas, išmokė žaisti  pirštelių žaidimą. „Kiškučių“ grupės vaikai, inscenizuodami dainelę, priminė kokiomis spalvomis dažomi margučiai. Po šventinio ryto linksmybių visų grupių vaikai vaišinosi gardžiuoju Velykės pyragu. Pasistiprinę, džiaugdamiesi šiltais saulutės spinduliais, vaikai skubėjo į lauką ieškoti Kiškio paslėptų lauktuvių ir ridenti iš namų atsineštų margučių.

„Kiškučių“ grupės informacija