Alytaus lopšelis-darželis ,,Pasaka“ sulaukė svečių iš Graikijos

Alytaus Dzūkijos mokykloje vyko Erasmus+ „Green Jobs“ projektas. Kurio metu atliekamos praktikos įstaigose, įmonėse ar pan. Lopšelis- darželis „Pasaka“ sulaukė svečio, praktinės iš Graikijos Konstantina Papaghianni, kurią lydėjo Meda Maldonytė ir padėjo bendradarbiavime, taip pat atliko vertėjos pareigas. Pirmoji praktikos diena „Kiškių“ grupėje, kurioje besisvečiuojanti praktikantė žavėjosi grupės aplinka ir vaikais. Antroji praktikos diena paliko didelį įspūdį, kadangi buvo švenčiamas Alytaus lopšelio- darželio „Pasaka“ gimtadienis. Graikijos atstovė stebėjo gimtadienio tradicijas: skambėjo eilėraščiai, buvo šokami šokiai, sukami rateliai. Praktikantė Konstantina džiaugėsi turėdama galimybę pažaisti su „Pasakos“ lopšelio-darželio  ugdytiniais, taip pat pagelbėti įstaigos darbuotojams – mokytojams, padėjėjoms: padengti stalus bei prižiūrėti vaikus. Svečią iš Graikijos nustebino draugiška atmosfera, malonus emocinis fonas, bei linksmi vaikų balsai. Mūsų žemė tokia didelė ir skiria mus visus vieną nuo kito, tačiau tautų susitikimams nėra neįveikiamų kliūčių. Buvo malonu pasidalinti gerąja patirtimi.

Dzūkijos mokyklos mokinės