Alytaus lopšelyje-darželyje „Pasaka” nuvilnijo pilietinė iniciatyva „Kol rankoj ranka – gyvuos Lietuva!”

Minint 34-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines, kovo 7-osios popietę, Alytaus lopšelyje-darželyje „Pasaka” vyko pilietinė iniciatyva ,,KOL RANKOJ RANKA – GYVUOS LIETUVA!”, kuri nuvilnijo per visa Lietuvą, kviesdama prisijungti net 22 Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigas „Pasaka“, bendram siekiui – stiprinti pilietinę vienybę ir pasididžiavimą savo valstybe. Šios iniciatyvos organizatorės: Alytaus lopšelio-darželio ,,Pasaka” priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Gitana Baležentienė ir Nijolė Stakutienė.

Pilietinėje iniciatyvoje dalyvavo maždaug 200 dalyvių, kurie ugdymo įstaigos kieme sugiedojo „Tautišką giesmę“, dainavo patriotines dainas bei ištiesę vienas kitam ranką, sukūrė Gyvąjį žiedą, kuriuo apjuosė „Pasakos“ darželį. Šio renginio gražios ir pakilios akimirkos įamžintos foto nuotraukose bei sukurtas filmas.

Džiaugiamės ir dėkojame, kad prie šios iniciatyvos aktyviai prisijungė Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka” bendruomenė ir Dainavos seniūnaitijos gyventojai, mūsų socialiniai partneriai, svečiai iš Alytaus miesto savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus!

Šia iniciatyva siekėme priminti, kad „MES STIPRŪS TIK BŪDAMI KARTU!“.

Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka” informacija