Apsilankymas Alytaus Dzūkijos mokykloje

Priešmokyklinio ugdymo grupės turėjo malonią  ir smagią edukaciją, susipažinimą su Alytaus Dzūkijos mokykla. ,,Bitučių“ ir  ,,Meškučių“ grupės apsilankė pas būsimų pirmokų mokytoją Giedrą Baliulevičienę. Supažindino vaikus su mokyklos erdvėmis, muzikos klase, mažąja sporto sale, bei būsima pirmokėlių klase ir jos erdvėmis, su mokyklos bendromis taisyklėmis. Priešmokyklinukai suprato, kad bus mokomi atsakomybės, pagarbos vyresniesiems, supratimo bei užuojautos. Mokytoja pasakojo apie organizuojamas įvairias šventes, parodas, išvykas,  veiklas įtraukiant ir tėvelius. Taip skatinamas vaikų aktyvumas ir pasitikėjimas savo jėgomis. ,,Pasakos“ darželio vaikai kartu su ketvirtos klasės mokiniais pasigamino knygos skirtuką. Labai šiltai ir maloniai mus priėmė Alytaus Dzūkijos mokykla bei jos mokytojos. Ačiū už nuoširdų bendradarbiavimą.

,,Bitučių“ ir ,,Meškučių“ mokytojos.