Edukacija apie vabzdžius

Balandžio 12 d. įstaigoje lankėsi gamtininkas Gediminas Petkus, kuris mažuosius pakvietė į edukaciją apie vabzdžius.  Vaikai iš arčiau galėjo pažinti vabzdžių pasaulį: išsiaiškinti kaip vabalai vystosi, susipažinti su jų sandara, gyvenimo sąlygomis, pastebėti jų panašumus ir skirtumus.  Visi drauge skaičiavo vabaliukų kojas, akis, sužinojo jų pavadinimus, kur jie gyvena, kurie ropoja, kurie skrenda, kurie čiuožia, kuo minta.

Dar vienas faktas, kuris labai nustebino vaikus, kad boružėlių gali būti įvairiausių spalvų ir jų taškelių skaičius priklauso nuo boružės rūšies, o ne nuo jos nugyventų metų.

Smagu ugdytiniams buvo prisiliesti prie gamtininko atsineštų gyvalazdžių, su džiaugsmu vaikais jas vadino: pagaliukais, lazdelėmis, šakele.

Informaciją parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Nijolė Stakutienė