Edukacija ,,Šokolado meistrai“

Kovo 28 d. „Kačiukų“ grupė vyko Į Alytaus kolegijoje esantį STEAM atviros prieigos centrą. Apsilankėme Maisto technologijų, kulinarinio meno ir sveikatingumo laboratorijoje, kurioje vyko  edukacija ,,Šokolado meistrai“. Vaikai patyrė daug džiugių akimirkų, susipažino su šokolado atsiradimo istorija, sužinojo daug įdomių dalykų apie šokoladą, stebėjo, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai. Vaikai ir patys galėjo išbandyti save gamyboje. Iš spalvoto šokolado gabalėlių jie gamino saldžiausius, skaniausius skanumynus.

Žinome visi, kad  geriau vieną kartą pamatyti ir pabandyti, nei keletą kartų išgirsti. Mažieji suprato, kiek reikia įdėti darbo, kol skanėstas atkeliauja ant mūsų stalo.

Visi dalyvavę edukacijoje gavo  šokolado eksperto diplomą, įrodantį, kad jie tapo šokolado meistrais.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Staniulienė.