Išvyka į parduotuvę ,,Gėlių pasaulis“

Draugystė su gėlėmis atskleidžia gražiausias mūsų vaikų savybes: skatina rūpintis ir jaustis atsakingais, būti kantriais, skatina kūrybiškumą, smalsumą ir domėjimąsi. Vaikai kaip ir šios gyvosios dekoracijos keičiasi kasdien. Jie auga, tvirtėja, gražėja, atsiskleidžia…

Kelionės į gėlių parduotuvę tikslas buvo: puoselėti vaiko dvasines, kūrybines galias, globojant gamtą, ugdant meilę jai, išugdyti poreikį – įprotį stebėti gėles gamtoje, gerėtis jomis, jų reiškiniais.

Kelionės metu taip pat mokėmės gražaus bendravimo, stebėjome pakeliui iki parduotuvės esančią aplinką, įvykius, futbolo rungtynes stadione, skaičiavome laiptus, kalbėjome apie saugumą. Manyčiau, kad tai buvo mini projektas, kuriame atsispindėjo visos kompetencijos: sveikatos, pažinimo, meninė, socialinė, kurios  sietinos su smalsiu, aktyviu aplinkos tyrinėjimu, žinių ir patirties kaupimu ir pritaikymu tolesniems atradimams ir mokymuisi, noru suprasti kitus, išreikšti save, būti suprastam, keistis ir dalintis informacija, potyriais, išgyvenimais.

Parduotuvės darbuotojoms vaikai paliko dovanų savo tapytus,  kurtus gėlių paveikslus iš kamštelių, senų atvirukų, o patys buvo apdovanoti gyvomis gėlėmis.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Irena Arbutavičienė.