„Judrios pėdutės“

Judėjimas – sveiko vaiko gyvybinis poreikis. Judant, didžiausias krūvis tenka pėdoms, todėl svarbu nuo mažens mokytis jomis tinkamai rūpintis, jas prižiūrėti.

Tuo tikslu, rugpjūčio 23 d. lopšelyje-darželyje „Pasaka“ buvo organizuota Kneipo terapija. Organizuotoje veikloje dalyvavo lopšelio-darželio „Pasaka“ ugdytiniai ir pedagogės. Jos metu vaikai  basomis vaikščiojo Kneipo taku, įrengtu darželio kieme. Kneipo terapijos nauda –  vaikštant basomis įvairiais paviršiais, pėdose spaudžiami esantys aktyvūs taškai, kurie tiesiogiai siejasi su kūno organais.

Pasivaikščiojus basomis, vaikai galėjo pasilepinti vandens procedūromis su jūros druska. Kneipo terapijos metu, vaikai mokėsi tinkamai mankštinti pėdutes, patyrė judėjimo džiaugsmą ir smagiai praleido laiką.  Savo nuotaikas, emocijas bei potyrius, vaikai išreiškė piešiniais.

Paruošė ikimokyklinio ugdymo pedagogė Tatjana Pavasarė