Kamuolys – vaikų džiaugsmas

Apvalus, spalvotas, šokinėjantis… – tai visų mylimas KAMUOLYS! Šis žaislas yra taip pat mylimas mūsų vaikų.

Sveikata – pati didžiausia vertybė, todėl vaikučiai mokosi ją stiprinti ir tausoti judėdami. Kamuolys – vienas iš pirmųjų žaislų, kurį vaikai ridena, nešioja, spardo, mėto, žaisdami susipažįsta su įvairiomis jo  ypatybėmis, pradeda domėtis sporto šakomis. Jis taip pat apjungia vaikus ir visą bendruomenę bendrai aktyviai veiklai.

Mūsų įstaigoje, gegužės 10 dieną paminėjome „Kamuolio dieną“, kuri  skirta  Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai ir skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą. Viso darželio vaikučiai šventę pradėjo atlikdami ,,Ąžuolo mankštą“, varžėsi estafetėse, vėliau skirstėsi  į savo aikšteles, kuriose vyko įvairios varžybos su kamuoliais.  Sportavo visa darželio bendruomenė: vaikai, mokytojai ir jų padėjėjai. Daug džiaugsmo darželinukams suteikė į svečius užsukę pasakų personažai:  kiškis, vilkas ir meškiukas.

Vaikų fizinio aktyvumo, laimės pojūčio ir energijos pliūpsnių niekada nebus per daug! Tad bendruomeniškumui ugdyti ir sveikos gyvensenos įgūdžiams formuoti skirtos šventės „Pasakos“ darželyje vyks nuolat.

,,Drugelių“ grupės  mokytojos