Lego statinių paroda „Mano šalis – mano tvirtovė“

Geltona, žalia ir raudona

Vėjeliui pučiant mirguliuos –

Viena primins rugelių duoną,

Kita kaip sodai mūs žaliuos.

O ta trečioji, tartum kraujas,

Vis neramins ilgai manęs,

Kol švies tėvynei rytas naujas,

Kol Vytis laisvę jai parneš… (B. Brazdžionis)

Minėdami tautines šventes, siekiame, kad ugdytiniai geriau pažintų Lietuvą, savo gimtinę, didžiuotųsi ja ir mylėtų. „Kačiukų“ grupės tėveliai, vaikai ir mokytojai organizavo Lego statinių parodą „Mano šalis – mano tvirtovė“, kuri skirta vasario 16-ąjai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Parodai vaikučiai grupėje ir namuose su tėveliais konstravo, statė įvairius statinius iš Lego kaladėlių, ir kitų konstruktorių, panaudodami geltoną, žalią ir raudoną spalvas. Džiaugiamės darbelių išradingumu bei kūrybiškumu. Malonu paminėti, kad grupės vaikučių tėveliai domisi mažųjų ugdymu, noriai dalyvauja mūsų siūlomuose projektuose.

Džiaugiamės vaikų ir tėvelių bendru darbu, kūryba, puoselėjama meile savo kraštui ir dėkojame jiems.

Gyvenkime, mylėkime Lietuvą ir didžiuokimės būdami lietuviais!

Grupės mokytojos  Rasa Staniulienė, Elena Maslauskienė