Nėriniuota mamos suknelė

Gražų, saulėtą gegužės 25-osios rytą Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ vidinio kiemo pievelėje  buvo išrikiuotos  margaspalvės mamos suknelės ir rinkosi mažieji „pasakiečiai“. Parodą „Nėriniuota mamos suknelė“ organizavo įstaigos mokytojos Nijolė Buzienė ir Alma Kristutienė. Visą savaitę 3D formatu sukneles kūrė, puošė visų darželio grupių vaikučiai, jų mokytojos, mokytojų padėjėjos.

Parodos atidarymą mokytojos pradėjo poetiškais žodžiais apie gamtos grožį, lygino jį ir pavasario žiedus su mamytės meile, šiluma, švelnumu, gerumu. Mokytojos kalbino darželio ugdytines Gabiją, Barborą, Viltę, Alaną ir Alisą, klausinėjo, ar jos matuojasi mamyčių sukneles, batelius namuose, smalsavo, kaip atrodo mėgstamiausia, gražiausia mamos suknelė. Ukrainietė Alisa atviravo, kad jai labai patinka mamos suknelės, bet visos per didelės.

Po skambios Neringos Čereškevičienės dainelės – šokio „Mamos suknelė“, mokytojos paskelbė parodą atidarytą, pakvietė grožėtis suknelėmis, jas apžiūrėti, įsiamžinti fotografuojantis.

Na, o aplink darželį „Pasaka“ bėgančiame asfalto takelyje sugulė visų vaikučių rankomis kreidelėmis pieštos mamų suknelės. Tegul neilgam, iki pirmo lietaus,  bet mažose ugdytinių širdelėse dar ilgai liks ir gyvens trapi šventės akimirka.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Nijolė Buzienė ir  Alma Kristutienė