,,Net ožys žino, kad vilkas yra žvėris“

Visą savaitę ,,Kačiukų“ grupės vaikai domėjosi naminiais ir laukiniais gyvūnais. Plakatuose, knygose žiūrinėjo jų paveikslėlius, įtvirtino gyvūnų pavadinimus, klausėsi skleidžiamų jų garsų, aiškinosi gyvūnų naudą žmogui. Vaikai rinkosi žaislines naminių gyvūnų figūrėles, jas skaičiavo, rūšiavo, skirstė į naminius gyvulius bei laukinius žvėris. Iš gamtinės medžiagos kūrė ,,Mišką“ ir ,,Ūkį“. Aiškinosi, kokioje vietoje jie gyvena, bei kūrybiškai iš įvairių konstruktorių statė jiems tvartus, aptvarus, būdas. Tėveliai atsiuntė augintinių nuotraukas ir vaizdo įrašus, vaikai turėjo galimybę supažindinti grupės draugus su namuose auginamais augintiniais. Vaikai komentavo išmaniajame ekrane demonstruojamas nuotraukas ir video įrašus, pasakojo augintinių išdaigas.

Lauke iš gamtinės medžiagos statė gyvūnėliams  namelius. Atliko įvairias užduotis prie interaktyvios lentos. Kūrybiškai piešė, iš plastilino ir gamtinės medžiagos, dantų krapštukų konstravo turimą arba norimą turėti augintinį. Mokėsi kvadratą perlenkti pusiau, kad gautų du trikampius. Iš gautų trikampių išlankstė šuniukus.

Savaitės pabaigoje Urtės mamytė pravedė vaikams edukaciją apie gyvūnų priežiūrą, atsakė į vaikams rūpimus klausimus. Susitikimo su belgų avigane Griūna metu vaikai   patyrė daug džiugių emocijų, juk taip smagu turėti gyvūnėlį, rūpintis juo ir globoti.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Staniulienė