Pažintinė edukacija muzikos mokykloje

Gegužės 10 dieną Alytaus muzikos mokyklos direktorė Gabrielė Dambauskaitė Alytaus lopšelio-darželio ,,Pasaka“ ,,Bitučių“ ir Meškučių“ grupių priešmokyklinukus pakvietė į pažintinę edukaciją muzikos mokykloje. Vaikai čia susipažino su jos istorija, pabuvojo  bibliotekoje, kur rado daugybę knygelių su natomis. Mokyklos direktorė papasakojo,  jog mokykla skaičiuoja jau 65-uosius gyvavimo metus, turi daug išugdytų talentų, laureatų. Taip pat ji vaikus palydėjo į koncertų salę, kur vaikų laukė pažintis su smuiku, violončele, kontrabosu, gitara, birbyne, fortepijonu, kanklėmis. Vaikai labai džiaugėsi galimybe ne tik pažinti muzikos instrumentus, bet ir, prisilietus prie stygų, išgirsti jų skambesį.

Mokytojos Rasa Petrauskienė ir Jolita Maldonienė