Projektas „Vasaros spalvų karalystė“

Balandžio mėnesį ,,Meškučių“ ir ,,Bitučių“ grupių ugdytiniai dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ilgalaikiame  projekte „Vasaros spalvų karalystė“, kuris skirtas tarptautinei teatro ir vaikiškos knygos dienai paminėti ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų saviraiškai,  kūrybiškumui, išradingumui skatinti. Projektas vyko lopšelyje-darželyje ,,Linelis’’. Jiems reikėjo nupiešti įsivaizduojamą pasakos gėlę.

Lopšelio-darželio „Linelis“ ugdytiniai balsuodami išrinko gražiausią darbelį iš kiekvienos projekte dalyvaujančios įstaigos. Mūsų darželio gražiausias piešinys buvo Barboros Zileviciutės iš ,,Meškučių’’ grupės. Sveikiname ją.

Balandžio 27d. ji (su muzikos mokytoja) pakviesta stebėti lopšelio-darželio „Linelis“ ugdytinių ir mokytojų sukurtą muzikinę pasaką „Vasaros spalvų karalystė“ ir apdovanota asmenine dovanėle.

Vyresnioji muzikos mokytoja Irina Levendauskienė