Saulutės takeliu rudenėlį pasitinkam

Rugsėjis sugrąžino mus visus iš vasaros. Šiltą Rugsėjo 1-osios rytą lopšelio-darželio kieme, skambant muzikai, visus vaikučius, tėvelius ir darbuotojus pasitiko Varna ir Bitė.

Netikėtai vaikus nustebino į šventę atkeliavęs Meškis. Jis pasveikino susirinkusius su gražia švente.

Darželio kieme girdėjosi vaikiškas juokas, muzikos garsai, bei mielas šurmulys, visi šoko ir dainavo. Visus susirinkusiuosius pasveikino lopšelio-darželio direktorė Jurgita Miškinienė.

Šventės metu Varna ir Bitė pakvietė vaikučius nupiešti laišką išsiilgtam Rudenėliui.

Pradėjome naują kelionę. Tegul ji būna laiminga, pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą.

Šventę organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Asta Daujotienė ir Jolita Maldonienė.