Skrybėlių Paroda

Birželio 3 d. meninio ugdymo pedagogė Aušra Marcinkevičienė ir „Kiškučių“ bei „Drugelių“ grupių pedagogės visus lopšelio-darželio „Pasaką“ lankančius vaikučius pakvietė į šventinį rytmetį „Skrybėlių paradas“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Skambant linksmoms dainelėms apie vasarą, prie pievelėje paruošto podiumo rinkosi įvairiomis skrybėlėmis pasipuošę vaikai. Vasaros ryto idilę sudrumstė atskridusios šarkos Tarška ir Patarška („Kiškučių“ gr. pedagogės Gitana ir Daiva). Jos pasiūlė surengti Skrybėlių paradą – praeiti podiumu ir pademonstruoti pirktines, tėvelių, senelių namuose pagamintas ar savo pačių rankomis pasidarytas skrybėles. Bet tuo šventinis rytmetis nesibaigė – visi mokėsi skaičiuotę apie šarką, skambant „Tilidūdos“ dainelei „Šarkele varnele“ skaičiavo, kiek šarka turi vaikų (geriausi skaičiuotojai buvo apdovanoti dovanomis iš Paryžiaus), gamino šarkiukams skrybėles, pagal duotas nuorodas ėjo ieškoti saldainių, kuriuos išsiblaškėlės šarkos kažkur pametė… Pasidžiaugusios gražiomis šventinio rytmečio akimirkomis, palinkėjusios visiems gražios ir sveikos ateinančios vasaros, čiauškalės išskrido visiems pranešti, kad mokslininkai šarkas vagiles reabilitavo!