Svečiuose Alytaus lopšelio-darželio „Saulutė“ priešmokyklinukai ir jų mokytojos

Vasario 28 dieną lopšelio-darželio „Pasaka“ salė klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. Į mūsų ugdymo įstaigą atvyko Alytaus lopšelio-darželio „Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo „Voveriukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikučiai ir jų mokytojos. Svečius maloniai priėmė priešmokyklinio ugdymo „Kačiukų“ grupės vaikučiai, jų mokytoja Gitana Baležentienė ir muzikos vadovė Irina Levendauskienė. Susitikimo laikas prabėgo greitai, tačiau labai turiningai. Skambant dzūkiškoms dainoms ir eilėraščiams apie Lietuvą, porinant patarles bei mįsles, ieškant spalvų ir geometrinių figūrų, sukant ratelius bei žaidžiant žaidimus svečiams buvo pristatyta dzūkiškų divonų paroda „Trijų spalvų simfonija dzūkiškuose divonuose“.

Smagu, kad bendrystės laikas skleidėsi pasitelkus Dzūkijos krašto turtus: audeklus, dainas, ratelius, žaidimus. Susitikimo pabaigoje priešmokyklinukai ir jų mokytojos susikibę už rankų, tarsi viena didelė ir draugiška šeima, padainavo ir pašoko dainą „Graži mūsų šeimynėlė“.

Norisi tikėti, kad vaikučiai ir jų mokytojos ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet sukurtą bendrystės dvasią parsinešė ir į savo ugdymo įstaigą.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gitana Baležentienė