Svečiuose pas Alytaus miesto vadovus

Priešmokyklinio ugdymo „Kačiukų“ grupės ugdytiniai su mokytoja Gitana Baležentiene, mokytojo padėjėja (SUP) Aušrine Plauskiene ir mokytojo padėjėja Daiva Matoniene gruodžio 8 d.  aplankė Alytaus miesto savivaldybės merą Nerijų Cesiulį ir vicemerę Jurgitą Šukevičienę. Pagrindinis šios išvykos tikslas – susipažinti su Alytaus miesto vadovų darbu ir pasveikinti juos artėjančių švenčių proga.

Priešmokyklinukai, patogiai įsitaisę dideliuose, juoduose ir minkštuose krėsluose, noriai bendravo su Alytaus miesto meru Nerijumi Cesiuliu ir vicemere Jurgita Šukevičiene. Alytaus miesto vadovai vaikų klausė: kaip jiems sekasi darželyje?; ar jau pažįsta visas raideles, skaičiukus?; ar moka skaičiuoti?; ar geros mokytojos? ir t.t.  Mažieji ne tik atsakinėjo, bet ir aktyviai uždavinėjo savo sugalvotus klausimus: kiek Alytaus vadovui metų?; kaip jam sekasi dirbti mero darbą?; ar jis turi vaikų? ir t.t. Vaikai drąsiai „pasimatavo“ mero kėdę ir sulaukė netikėtų mero dovanėlių. Viešnagės metu „Kačiukų“ grupės priešmokyklinukai Alytaus miesto savivaldybės merą Nerijų Cesiulį ir vicemerę Jurgitą Šukevičienę pradžiugino Adventiniais eilėraščiais bei dainomis. Taip pat pasidalijo savo slaptais norais, kuriuos jie parašė Kalėdų Seneliui skirtuose laiškuose. Galiausiai įteikė merui dovaną – pačių, mažomis rankelėmis, pagamintą ir užrašytą Kalėdinį atviruką, kuriame miesto vadovui palinkėjo gražių ir šiltų šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų.

Išlydėdami svečius, Alytaus miesto vadovai palinkėjo, kad atėjus šventėms visi jų norai išsipildytų!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gitana Baležentienė