„Sveikata visus metus 2024“

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra kviečia bendrojo ugdymo mokyklas, ikimokyklinių ugdymo įstaigas, formalųjį ugdymą papildančias bei neformaliojo švietimo įstaigų mokinių komandas, vaikų ir jaunimo organizacijas, klubus, būrelius, šeimas dalyvauti projekte „Sveikata visus metus 2024“. Tikslas – padėti vaikams, mokiniams įgyti visapusišką sveikatos sampratos suvokimą, išugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Mes, „Kiškučių“ gupės vaikai ir mokytojos, jungiamės prie šios iniciatyvos, esame pasiruošę kiekvieną mėnesį priimti naują iššūkį ir, ieškodami smagių, kūrybiškų ir inovatyvių būdų būti sveikesniais, jį įgyvendinti. Sausio mėn. iššūkis – sukurti savo sveikatos kodą – įgyvendintas!

„Kiškučių“ grupių informacija