Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. minima tarptautinė Tolerancijos diena. Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Šią dieną lopšelyje-darželyje ,,Pasaka“ ,,Bitučių“ ir ,,Meškučių“ priešmokyklinio ugdymo  grupių mokytojos su ugdytiniais organizavo akciją Tolerancijos dienai paminėti. Vaikučiai piešė, gamino dienos simbolį – Tolerancijos namą. Vieni vaikai kūrė Tolerancijos namą tokį, kuriame gyvena, kiti –  simbolinį namą, kuriame norėtų gyventi, kuris galėtų būti svajonių namas. Vaikai kalbėjosi apie skirtingas emocijas gyvenančias jų širdelėse ir apie tai, kaip jos visos yra mums reikalingos.

Visi mes esame skirtingi, bet kartu!

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos: Rasa Petrauskienė, Renata Petkevičienė, Gabrielė Jasionytė