Vaikų piešiniuose – Laisvės ir taikos siekis

Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ „Pelėdžiukų“, „Kačiukų“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės mokyklų ir Kremenčuko miesto (Ukraina) švietimo įstaigų mokinių kūrybinių darbų konkurse „Laisvės ir taikos siekis: Ukraina – Lietuva“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių sąmoningumą siekti laisvės, saugumo, teisingumo ir taikos. Piešiniuose vaikai, pasitelkdami kūrybiškumą ir saviraišką, perteikė savo jausmus, mintis bei svajones. Mažieji menininkai laisvės ir taikos tema prabilo piešdami šviečiančią saulę, žydinčias saulėgrąžas, neužmirštuoles, žydrame danguje plasnojančius paukščius ir t.t. Šio konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Alytaus miesto savivaldybės mero Nerijaus Cesiulio pasirašytomis padėkomis ir atminimo dovanomis. Didžiuojamės savo ugdytinėmis – Arina Kuzniatsou, „Pelėdžiukų“ grupė (5 metai), kuri užėmė pirmąją vietą I amžiaus grupėje ir „Pelėdžiukų“ grupės ugdytine Paulina Bagdanavičiūte (5 metai), kurios piešinys pateko tarp aštuoniasdešimt geriausių piešinių. Mergaites konkursui paruošė ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Gitana Baležentienė. Džiaugiamės ir kitais savo įstaigos ugdytiniais, kurie dalyvavo konkurse ir kūrybiškai atskleidė laisvės, taikos viltį bei palaikymą Ukrainai.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Gitana Baležentienė