,,VIENS, DU – MES SU ,,VOLUNGE“ KARTU !“

Balandžio 26 dieną lopšelio-darželio ,,Pasaka“ ,,Bitučių“ ir ,,Meškučių“ grupių priešmokyklinukai išskubėjo į Alytaus ,,Volungės“ progimnaziją į sportinį renginį – susitikti su kitų darželių, mokyklos bendraamžiais ir parungtyniauti. Nors iš debesėlių krito smulkus lietutis, bet visų nuotaika buvo puiki. Susitikę vaikai mankštinosi, šoko ritminį šokį, dalyvavo estafetėse: ,,Jojimas arkliuku“, ,,Pagauk debesėlį“(bėgimas su balionu), ,,Bėk su šypsenėle“(vienkartinės lėkštės nešimas ant raketės), ,,Perduok kamuolį draugui“. Pabaigoje visiems buvo įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą ir popieriniai paukšteliai – volungėlės prisiminimui. Vaikai grįžo džiaugdamiesi jog pabuvojo mokykloje, pilni įspūdžių ir  jais dalinosi su savo darželio draugais ir namiškiais.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Rasa Petrauskienė ir Gabrielė Jasionytė